Vardevela Ağı Filesi

Vardevela Ağı Filesi

Vardevela Ağı Filesi ;Tekne yat ve gemi güvertelerinde  özellikle çocukların ve evcil hayvanların denize düşme tehlikesi olan yerlere takılır. Can güvenliği sağlayan en etkili yöntemdir. Ayrıca dilediğiniz ölçülerde keserek teknenizde  sabitlemek istediğiniz eşyalarınız için raf veya güvenlik ağı olarak da kullanabilirsiniz. Güvertenizde özellikle çocukların ve evcil hayvanların denize düşmesini önlemede en etkili yöntem olmak ile beraber ekonomiktir. istenilen ölçülerde firmamız tarafından %100 garantili olarak üretilmektedir.

Yat ve Tekne Ağları Üretim Montaj

Vardevela Ağı  kendi imalatımız olmak ile beraber sertifikalı UV katkılı polyamid iplerden imal edilmektedir.

Sektörde Nisan File olarak yılların deneyimi ve yenilikçi bakış açımız ile her geçen gün daha da büyümekteyiz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve birinci sınıf kalite de file ve koruma ağları üretimi ve montajını gerçekleştiriyoruz.

500 metrekare kapalı alanda aylık 35.000 üretim kapasitemiz ile üretmeye devam ediyoruz.   File ve koruma ağ imalatı yapan firmamız yılların vermiş olduğu deneyim ve kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimizin taleplerini yüksek kaliteli ürün, uygun fiyat ve kısa sürede tedarik anlayışı ile karşılamaktayız. Deneyimli ve uzman kadromuz, yüksek standartlara sahip üretim tesislerimiz ile ihtiyacınız olan her çeşit file ve koruma ağlarını uygun fiyat garantisi ile ayağınıza getiriyoruz. Sektörde yılların deneyimi ve yenilikçi bakış açımız ile her geçen gün daha da büyümekteyiz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve birinci sınıf kalite de file ve koruma ağları üretimi ve montajını gerçekleştiriyoruz.

 

Koruma filesi ve güvenlik ağlarına birçok sektörde ve alanda ihtiyaç duyulmaktadır. Konu güvenlik olunca kalite ve sağlamlık iki kat önemli hale gelmektedir. Bu bilinç ile ürünlerimizin kalitesini ve sağlamlığını artırmak adına önemli çalışmalar gerçekleştirmekte ve sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve ürün gamımızı her geçen gün geliştiriyoruz. Nisan File firması olarak Türkiye’ nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Gerek malzeme gerekse işçilik konusunda olabilecek en üst kalitede üretim ve montaj gerçekleştiriyoruz.